Axel Fridell torrnål

173661

FRIDELL, Axel (1894-1935): Albert and William, 1934 (1939), signerad i plåten, etsning och torrnål, 24,5x15,5 cm, litteratur: Asplund 325

Axel Fridell torrnål

Budhistorik (18 bud)
664919
666953
664919
1 900
666952
1 800
664919
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.