Litografi Isaac Grünewald

173660

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Jaktmotiv med dikt, signerad och numrerad Isaac Grünewald 1/10, litografi, 24x20 cm

Gulnad

Litografi Isaac Grünewald
Budhistorik (10 bud)
667300
660653
660653
700
658003
650
658003
550

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.