Birgit Forsell oljemålning

173658

FORSELL, Birgit (född 1909): "Ung dansös", signerad och daterad Birgit Forsell 1952, olja på duk, 61x46 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Birgit Forsell oljemålning

Budhistorik (23 bud)
666905
3 800
666877
3 600
662485
3 400
666733
3 400
662485
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.