Kurt Jungstedt oljemålning

173657

JUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): Naken modell vid fönster, signerad Jungstedt, olja på duk, 55x38 cm

Konst, Måleri

Kurt Jungstedt oljemålning

Budhistorik (12 bud)
666923
665147
666922
665147
1 900
666921
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.