Georges Rouault akvarell

173656

ROUAULT, Georges-Dominique (1904-2002): Sydländskt stadsmotiv, signerad G Rouault, akvarell, 30x38 cm

Konst, Måleri

Georges Rouault akvarell

Budhistorik (4 bud)

658765
658339
950
657444
600
657022

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.