Matsola Burman oljemålning

173651

BURMAN, Matsola (1900-tal): Hus vid klippa, signerad Matsola Burman-65, olja på duk, 82x54 cm

Smärre krackelyr

Konst, Måleri

Matsola Burman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
659085
665367
659085
1 800
665364
1 700
659085
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.