Matsola Burman oljemålning

173650

BURMAN, Matsola (1900-tal): Komposition, signerad Matsola Burman-60, olja på duk, 89x33 cm

Konst, Måleri

Matsola Burman oljemålning

Budhistorik (30 bud)
666819
2 800
662292
2 600
666707
2 600
662292
2 400
666705

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.