Bertil Widbrandt oljemålning

173649

WIDBRANDT, Bertil (1914-1988):Tjäderspel, signerad, olja på duk, 45x65 cm

Konst, Måleri

Bertil Widbrandt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
666577
550
665331
500
663057
450
665330
663057

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.