Edvin Bodin oljemålning

173645

BODIN, Edvin (1898-1965): Bakgård med träd, signerad och daterad Edv. Bodin-25, olja på duk, 65x50 cm

Konst, Måleri

Edvin Bodin oljemålning

Budhistorik (11 bud)
666824
750
666034
700
666693
650
666034
600
664430
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.