Frans Kempe oljemålning

173639

KEMPE, Frans Michael (1911-1978): Kustbild, signerad FMK, olja på pannå, 46x61 cm

Konst, Måleri

Frans Kempe oljemålning

Budhistorik

2013-03-10 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.