Tom Fahlroth oljemålning

173638

FAHLROTH, Tom (född 1921): Ensligt träd, signerad, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Tom Fahlroth oljemålning

Budhistorik (15 bud)
667247
950
667219
900
667230
900
667219
850
665224

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.