Tom Fahlroth oljemålning

173638

FAHLROTH, Tom (född 1921): Ensligt träd, signerad, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Tom Fahlroth oljemålning

Budhistorik (15 bud)
667247
950
667219
900
667230
900
667219
850
665224

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transport till Malmö, Göteborg eller Helsingfors 300 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 21-23
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Visning/inlämning/utlämning
på Magasin 5

Öppettider
mån-fre kl 10-18
lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijergatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer