Topplanterna koppar

173637

TOPPLANTERNA, med fotogenbelysning, omkring 1900-talets mitt, koppar, signerad HG (Herman Gotthardt AB), nr 28158 (tidigare 51994), höjd 43 cm, certifikat utfärdat 1975

Nautica/Technica, Belysning

Topplanterna koppar

Budhistorik (15 bud)
687691
3 800
687689
3 600
687681
3 400
687680
3 200
687665

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.