Bela Hradil oljemålning

173634

HRADIL, Bela (född 1885-1968): Stilleben med blommor, signerad Hradil, olja på duk, 61x51 cm

Konst, Måleri

Bela Hradil oljemålning

Budhistorik (1 bud)

666672
2013-03-10 12:35:12

2013-03-10 kl 18:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.