William Westley Manning oljemålning

173633

MANNING, William Westley (1868-1954): Kustmotiv med segelbåtar, signerad, olja på duk, 34x40 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
667143
3 600
659768
3 400
667125
3 400
659768
2 400
661398
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.