Stina Sunesson färglitografi

173632

SUNESSON, Stina (1925-1998): Vår i byn, Tällberg, signerad Stina Sunesson, 168/360, färglitografi, 44x62 cm

Blekt

Konst, Måleri

Stina Sunesson färglitografi
Budhistorik (3 bud)

666000
665646
664780

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.