Kjell Leander Engtsröm oljemålning

173629

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Fjällmotiv, signerad Kjell, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

657532
667122
657532

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.