Topplanterna koppar

173628

TOPPLANTERNA, med fotogenbelysning, omkring 1900-talets mitt, koppar, signerad HG (Herman Gotthardt AB), nr 28158, höjd 43 cm, certifikat utfärdat 1975

Nautica/Technica, Belysning

Topplanterna koppar

Budhistorik (14 bud)
687688
3 600
687686
3 400
687684
3 200
687682
687654
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.