Gravyrer med förgyllda ramar

173627

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, gravyrer, kvinnoporträtt, rammått 40x57 cm

Fuktskador

Gravyrer med förgyllda ramar

Budhistorik (2 bud)

666302
656295

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.