Axel Kargel olja

173626

KARGEL, Axel (1896-1971): Allé, signerad och daterad A Kargel 1960, olja på duk fäst på pannå, 35x38,5 cm

Konst, Måleri

Axel Kargel olja

Budhistorik (23 bud)
664603
27 000
664772
26 000
664603
24 000
664328
23 000
663732
22 000

Slutpris SEK:
27 000
2 719 EUR, 3 089 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.