Axel Kargel olja

173624

KARGEL, Axel (1896-1971): "Öde strand", signerad och daterad A Kargel, 1952, olja på duk fäst på pannå, 38x53 cm

Konst, Måleri

Axel Kargel olja

Budhistorik (36 bud)
666021
38 000
666020
37 000
666016
36 000
666014
35 000
666013
34 000

Slutpris SEK:
38 000
3 827 EUR, 4 347 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.