Ivan Constantin oljemålning

173622

CONSTANTIN, Ivan (född 1895-?): Interiör med vävande kvinna, signerad, olja på duk, 80x64 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Ivan Constantin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
666653
1 700
663949
1 600
663409
658338
1 400
657454

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.