Anshelm Dahl oljemålning

173617

DAHL Anshelm (1897-1964): Kustlandskap med stuga, signerad Anhelm Dahl, olja på duk, 45x65 cm

Konst, Måleri

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (11 bud)
666039
1 300
665592
665592
665215
665215
850

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.