Ivan Constantin oljemålning

173616

CONSTANTIN, Ivan (född 1895-?): I Bagarboden, signerad och daterad -39, olja på duk, 98x71 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Ivan Constantin oljemålning

Budhistorik (20 bud)
666076
1 800
666078
1 700
666076
666073
1 400
666075
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.