Lennart Sand oljemålning

173615

SAND, Lennart (född 1946): Rovfågel i skogslandskap, signerad L. Sand, -85, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (24 bud)
665158
4 600
665192
4 400
665158
4 200
665189
665158
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.