Axel Kargel olja

173613

KARGEL, Axel (1896-1971): "Lador vid Löttorp", signerad A Kargel, olja på duk fäst på pannå, 20,5x30 cm

Konst, Måleri

Axel Kargel olja

Budhistorik (40 bud)
665997
18 500
665995
18 000
665992
17 500
665991
17 000
665990
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 863 EUR, 2 116 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.