Tord Leander Engström oljemålning

173612

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Fjällfors, signerad Tord , olja på pannå, 60x72 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
665188
665240
665188
1 900
664953
1 800
664916
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.