Jan Petter Bratsberg oljemålning

173611

BRATSBERG, Jan Petter (född 1950): Motiv med rovfåglar, signerad och daterad JP Bratsberg-87, olja på duk, 110x90 cm

Liten dukskada

Konst, Måleri

Budhistorik (17 bud)
665910
5 600
664860
5 400
665909
5 200
664860
5 000
664985
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.