Axel Kargel olja

173609

KARGEL, Axel (1896-1971): "Ölandsbukett", signerad A Kargel, olja på duk fäst på pannå, 41x28 cm

Konst, Måleri

Axel Kargel olja

Budhistorik (22 bud)
665987
13 500
665982
13 000
665986
13 000
665982
12 500
665921
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.