Axel Kargel gouache

173608

KARGEL, Axel (1896-1971): "Ölandsskiss av hästar", signerad och daterad A Kargel 1936, gouache, 35,5x55 cm

Konst, Måleri

Axel Kargel gouache

Budhistorik (20 bud)
665976
3 400
665971
3 200
665969
665964
2 800
665959
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.