Axel Kargel

173602

KARGEL, Axel (1896-1971): "Självporträtt", signerad och daterad A Kargel 1945, olja /blandteknik på duk fäst på pannå 30x24 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Axel Kargel

Budhistorik (47 bud)
665907
9 400
665901
9 200
665901
8 800
665906
8 600
665901
8 400

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.