Stol skinn

173596

STOL, 1800-tal, barockstil, med skinnklädsel

Fläckar, ett ben med lagning

Stol skinn

Budhistorik (1 bud)

675927
2013-03-16 12:21:55

2013-03-16 kl 15:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.