George Barris fotografi

173561

BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn på stranden, signerad Chuck Murphy, OneWest edition, 106/200, daterad 5-16-2006, 47x38 cm, certifikat medföljer

Konst, Fotografi

George Barris fotografi

Budhistorik (10 bud)
665800
5 200
664519
5 000
665797
5 000
664519
4 800
665790
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.