Oidentifierad konstnär oljemålning

173550

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), Jesus vid brunnen, olja på duk, 77x64 cm
PROVENIENS: Inköpt på Beijers auktioner

Dubblerad, duklagningar

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
665392
3 600
664815
663952
663898
663816
850

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.