Sigillstämplar och figurin

173544

SIGILLSTÄMPLAR, 2 st, FIGURIN, skuren sten, höjd 7-8 cm

Obetydliga skador, en sigillstämpel med lagning

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Sigillstämplar och figurin

Budhistorik (9 bud)
664262
664261
950
664258
900
664253
850
664251
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.