Oidentifierad konstnär oljemålning

173538

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Kristus bär korset, olja på duk uppklistrad på pannå, 63x45 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
665716
663943
663941
663939
550
663937
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.