Roland Svensson färglitografi

173535

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Villes eka", signerad Roland S, färglitografi, numrerad upplaga, 32x59 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (10 bud)
665719
665687
1 400
665073
1 300
665072
664380

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.