Roland Svensson färglitografi

173534

SVENSSON, Roland (1910-2003): Fullmastriggare, Tristan da Cunha, signerad Roland S, 230/450, färglitografi, 41x61 cm

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
665673
700
665669
650
662328
600
655321
550
662327
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.