Serveringsvagn

173531

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, mässing och glas, höjd 72, 77x45 cm

Bruksslitage

Serveringsvagn

Budhistorik (17 bud)
673952
2 600
671298
2 400
673951
2 400
671298
671291

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.