Figurin Lisa Larson

173529

FIGURIN, i form av en katt, Gustavsberg, Lisa Larson, signerad och daterad Lisa L. K - Studion Gustavsberg 93, längd 31 cm

Keramik/Porslin

Figurin Lisa Larson

Budhistorik (15 bud)
665310
2 800
665391
2 600
665310
2 400
665282
661861

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.