Fritz Kärfve oljemålning

173528

KÄRFVE, Fritz (1880-1967): Landskapsmotiv Skåne, signerad och daterad F. Kärfve-56, olja på duk, 75x95 cm

Smärre tryckskada

Konst, Måleri

Fritz Kärfve oljemålning

Budhistorik (24 bud)
665634
664911
1 900
664154
1 800
664910
1 700
664154
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.