Franscica Lindberg oljemålning

173525

LINDBERG, Francisca(samtida): Par på balkong, signerad Francisca, olja på duk, 130x120 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (22 bud)
665556
3 200
665468
665424
2 800
665421
2 600
665384
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.