Roland Svensson oljemålning

173524

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Västkusten", signerad roland S.atergo, olja på pannå, 14x23 cm; påskrift atergo av Roland Svensson "....en gammal målning från västkusten";
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson

Konst, Måleri

Roland Svensson oljemålning
Budhistorik (7 bud)
664268
662438
662436
662435
550
662434
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.