Roland Svensson litografi

173520

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad och daterad Roland. S -87, p.t, färglitografi, 20x24 cm;
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson

Roland Svensson litografi

Budhistorik (11 bud)
664486
664485
661305
950
659626
900
658039
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.