Arne Nilsson komposition

173519

NILSSON, Arne (1925): Komposition signerad Arne Nilsson, blandteknik, 41x33 cm
Proveniens Inan Hellstöms konstsamling

Konst, Måleri

Arne Nilsson komposition

Budhistorik (15 bud)
659143
654499
659142
654499
950
652427
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.