Stig Jonzon oljemålning

173516

JONZON, Stig (1913-1987):"Stranden vid lågvatten, Gärdslösa", signerad och daterad 196o, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (19 bud)
656098
1 400
664357
1 300
656098
664356
656098

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.