Tord Leander Engström oljemålning

173515

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): "Sandhammaren, Skåne", signerad Tord, a tergo signerad och daterad 1972, olja på duk, 45x68 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
664421
659969
700
659968
650
659967
600
659965
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.