Nils G Stenqvist oljemålning

173511

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Fragment av fossil sten", a tergo signerad och daterad Nils.G.Stenqvist 1991, olja på duk, 43x31 cm

Konst, Måleri

Nils G Stenqvist oljemålning

Budhistorik (5 bud)
665017
654625
950
654179
653976
653974

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.