Harry Wichman färglitografi

173510

WICHMAN, Harry (1916-1993): "Skärgårdsbåt", signerad Wichmann -63, färglitografi, 98/300, 30x70 cm

Gulnad mindre vattenfläck

Harry Wichman färglitografi
Budhistorik (13 bud)
659564
900
663975
850
659564
663971
750
659564
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.