Roland Svensson litografi

173509

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Utskärsvinter-Röder", signerad och daterad Roland S -81, p.t med akvarell-korrektion, färglitografi, 25x20 cm;
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson

Konst, Grafik, Stockholmiana

Roland Svensson litografi

Budhistorik (13 bud)
664035
663957
663410
663407
850
663406

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.