Philip von Schantz färglitografi

173504

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med äpplen, färglitografi, numrerad 64/140, signerad och daterad von Schantz 77, 53x40; oramad

Revor

Budhistorik (11 bud)
665456
1 300
663635
662827
662115
662825
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.